موردی برای نمایش وجود ندارد.
تازه‌های دیوار من
برای مشاهده آخرین مطالب دیوار خود، باید وارد سامانه شوید.

Loading

واژه‌های پرکاربرد در نرم‌افزار هم‌افزا در جدول زیر تشریح شده‌اند.

واژه واژه‌های هم ارز کارکرد
کلید واژه برچسب، تگ، اصطلاح کلید واژه برای ساماندهی و بازیابی محتوا مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ستون کلید واژه‌ها (که آیکن آن در سمت چپ نوار بالای صفحات قرار دارد) می‌توان با انتخاب کلید واژه‌ها، محتواهای مرتبط را یافت.
پسند لایک نظر مساعد خود درباره یک صفحه یا مطلب را می‌توانید با کلیک کردن روی آیکن «پسند» اعلام نمایید.
چوب الف بوک مارک، فیوریت با کلیک کردن روی آیکن چوب الف (که در نوار ابزارها قرار دارد)، آن صفحه در ستون چوب‌های الف درج می‌شود.
درگاه پرتال درگاه صفحه‌ای است که پیوندهای صفحه‌های مرتبط با یک موضوع را به صورت دسته‌بندی شده ارائه می‌دهد. استفاده از درگاه‌ها کمک خوبی به یافتن محتواهای موردنظر می‌نماید.
دریچه ناوبری نویگیشن باکس دریچه ناوبری، فهرست صفحاتی که رابطه‌های تعریف شده‌ای با یک صفحه دارند را در پایین همان صفحه ارائه می‌دهد.
دنبال فالو با دنبال کردن یک صفحه، مطالب و رویدادهای مربوط به آن صفحه در دیوار فرد دنبال کننده درج می‌شود.
دیوار وال صفحه کاربری دارای یک زبانه به نام دیوار است که رویدادها و مطالب صفحات دنبال شده در آن درج شده است.
صفحه کاربری هر کاربر پس از عضویت در سامانه دارای یک صفحه کاربری می‌شود. زبانه‌های درباره و مطالب در صفحه کاربری برای عموم کاربران قابل مشاهده است. نشانی صفحه کاربری، نام کاربری پس از نشانی سامانه و خط مورب است: برای مثال: www.hamafza.ir/r--a
گروه برای بحث و تبادل اطلاعات درباره یک موضوع می‌توان یک گروه ایجاد کرد. اعضای گروه بسته به مجوز، می‌توانند پست‌ها را ببینند یا پست جدیدی بگذارند.
کانال برای اطلاع‌رسانی درباره یک موضوع، می‌توان یک کانال ایجاد کرد. فقط مدیران کانال می‌توانند درون کانال پست بگذارند.
میزکار زبانه میزکار در همه صفحات وجود دارد، وظایف، یادداشت‌ها و سایر فعالیت‌های مربوط به آن صفحه را نمایش می‌دهد. زبانه میزکار در صفحه کاربری، فعالیت‌های کاربر در تمامی صفحات را نمایش می‌دهد.
ناوبری جابه جایی بین صفحات سامانه برای یافتن محتوای موردنظر ناوبری نامیده می‌شود.
شخصی، رسمی صفحه‌ها، وظایف و تقویم‌ها به دو صورت شخصی و رسمی ایجاد می‌شوند. دسترسی سایر کاربران به صفحات شخصی محدود بوده و فقط خود کاربر دسترسی به وظایف و تقویم‌های شخصی خود دارد.